АГРОГЕН НОВО  ВЕТЕРИНАРНА ЛАБОРАТОРІЯ
(068) 881-40-10
(099) 060-00-78

Тести на овуляцію

Значущою проблемою для заводчиків є визначення точного часу овуляції у сук перед в’язкою. Ця необхідність виникає з різних причин: при заплідненні замороженою спермою, виїзних в’язках, для визначення термінів пологів і планування кесаревого розтину, яке для деяких порід собак просто необхідно.

Так що ж таке овуляція? Це процес розриву фолікула і вихід яйцеклітин в маткові труби. У маткових трубах яйцеклітини дозрівають близько 2-3-х днів і в цей період вони не запліднюються. Запліднення ж відбувається через 2-3 дня після овуляції. Але, звичайно ж, оптимальні дні в’язки, все таки, залежать від особливостей породи.

Існує кілька методів визначення овуляції. Найбільш поширений з них – вагінальна цитологія, коли видно зміни зовнішнього вигляду епітеліальних клітин піхви. Популярними, в наш час , є гормональні тести на вимірювання рівня прогестерону, а також УЗД яєчників для спостереження за ростом фолікула і за самою овуляцією. Та є одне але! Що робити, якщо під рукою немає реактивів, обладнання, а потрібно терміново визначити той самий час ??? Тоді виходом стануть тест-смужки, за допомогою яких, можна легко визначити час настання овуляції: швидко, якісно і головне не дорого !!! Для цього Вам потрібні тест-смужки з інструкцією до них.

Інструкція тесту для визначення овуляції собак

Порядок розгляду скарг Акт рекламації