0

Уроки для учнів

Компанія «АГРОГЕН НОВО» спеціалізується у сфері наукового сервісу і пропонує комплекс послуг для виконання шкільних наукових робіт (МАН, IntelEko), дипломних проектів і дисертацій.

В нашій компанії Ви можете замовити різні види досліджень, сплановані спеціально за Вашим замовленням.

Так само компанія «АГРОГЕН НОВО» проводить освітню програму для школярів.

Оброзов_программа_ua

Для учнів 3-7 класів:

 • Лабораторна робота: Що таке ДНК? Доступна барвиста лекція про ДНК, колективний збір моделі ДНК, виділення ДНК з фруктів і овочів за допомогою підручних засобів, які у кожного є на кухні.
  Час проведення 1год 30 хв
 • Лабораторна робота. Чому я схожий на маму, чому я схожий на тата? Доступна барвиста лекція про закони спадковості. Комп’ютерна гра про закони спадковості. Виділення ДНК з епітеліальних клітин щоки кожним учнем самостійно за допомогою підручних засобів, які у кожного є на кухні. В результаті кожен учень отримує одноразову пробірку з власною ДНК, яку за допомогою підвіски можна носити на шиї.
  Час проведення 1 година 30 хв
 • Лабораторна робота: Що таке ГМО? Доступна барвиста лекція про ГМО. Колективний збір моделі ДНК. Виділення ДНК з фруктів і овочів за допомогою підручних засобів, які у кожного є на кухні.
  Час проведення 1год 30 хв

Для учнів 8-11 класів:

 • Лабораторна робота. Виділення ДНК. Барвиста доступна лекція про принципи і методи виділення ДНК, відбір епітеліальних клітин щоки і виділення ДНК з них кожним школярем самостійно. В результаті кожен учень отримує одноразову пробірку з власною ДНК, яку за допомогою підвіски можна носити на шиї.
  Час проведення 2 години
 • Лабораторна робота. Створення ДНК портрета. Барвиста доступна лекція про полімеразної ланцюгової реакції. Відбір епітеліальних клітин щоки і виділення ДНК з них кожним школярем самостійно, полімеразна ланцюгова реакція з використанням ДНК-маркерів, детекция результатів за допомогою електрофорезу. В результаті школярі отримують фотографію з власним ДНК портретом. яку можна нанести на сувенірну продукцію, футболки і т. д.
  Час проведення 3 заняття
 • Лабораторна робота: Що таке ГМО? В програму входять: барвиста доступна лекція про ГМО, виділення ДНК з зерна сої кожним учнем, полімеразна ланцюгова реакція, детекция результатів за допомогою електрофорезу. Обговорення результатів.
  Час проведення 2 години

Ми також розглядаємо організацію лабораторних робіт з біології на Ваше замовлення!
Всі лабораторні роботи проводяться на базі Вашого навчального закладу.

Контакти:
Київстар: (067) 574-03-49
E-mail: agrogennovo@gmail.com

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *