Category «Новини»

ветеринария

Ветеринарія: нові аналізи

Нові аналізи у сфері ветеринарія Вірусний артеріїт коней (Eguine viral arteritis) Злучна хвороба коней «дурина, подседал» (Trypanosoma eguiperdum) Інфекційна анемія коней «ІНАН» (Eguine infectious anemia virus) Хвороба Ауєскі «хибний сказ» (Suid herpesvirus 1) Прайси Лабораторія «АГРОГЕН НОВО»

cristmas_2018

8 січня вихідний день

Шановні клієнти, у зв’язку зі святом 8 січня 2018 року (понеділок) випробувальна лабораторія ТОВ «АГРОГЕН НОВО» не працює. З повагою, колектив ТОВ «АГРОГЕН НОВО».

criistmas

25 грудня вихідний день

Шановні клієнти, у зв’язку зі святом 25 грудня 2017 року (понеділок) випробувальна лабораторія ТОВ «АГРОГЕН НОВО» не працює. З повагою, колектив ТОВ «АГРОГЕН НОВО».

courier-delivery-package

Графік виклику кур’єра з ветеринарії

  Шановні клієнти! Змінився графік виклику кур’єра для доставки проб по ветеринарії від Вас до нас. Графік роботи кур’єра: з 08:00 до 10:00 і з 15:00 до 17:00 Дзвонити за номерами відділу ветеринарії: тел .: +38 (068) 881-40-10 (Kyivstar) тел .: +38 (099) 060-00-78 (Vodafone)      

maps_agrogen_novo

Як до нас дістатися

Як дістатися до «АГРОГЕН НОВО» Від станції метро “Університет” маршрутним таксі № 65е і 278е до зупинки вул. Чкалова, а також можна скористатися маршрутом тролейбуса № 2, до зупинки вул. Чкалова. Від станції метро “Героїв Праці” маршрутним таксі № 17е, 215е, 240е, 263е, 271е до зупинки “Харківський авіаційний інститут” (ХАІ).

agrogen_novo

Увага! Зміна назви та адреси!

Поспішаємо повідомити радісну новину! Компанія «АГРОГЕН» переїжджає в нову будівлю і змінює свою назву. Тепер ми – «АГРОГЕН НОВО». З 25.09.2017 чекаємо Вас за адресою: м.Харків, вул. Шишковская, 2 В.

лаба агрогена майбутнє

Лабораторія «АГРОГЕН НОВО» – ваш квиток у забезпечене майбутнє

Кожного року аграрії беруть участь у так званій «лотереї», вирощуючи сільськогосподарські культури та сподіваючись на джек-пот при збиранні врожаю. Але передбачити усі можливі сценарії польового сезону не під силу навіть досвідченим агрономам. Що ж тоді робити, запитаєте ви. Збираючись у далеку подорож, ви попередньо ретельно готуєтесь: вибираєте надійного виробника та модель авто, перевіряєте технічний стан, …

дп1

День поля ТОВ «АГРО-ПЛАНТ»

  18 серпня співробітниця  діагностичної лабораторії ТОВ «АГРОГЕН» Палачова Наталія взяла участь у дні поля, що відбувся на базі господарства ТОВ «АГРО-ПЛАНТ» Уманського району за сприяння дистриб’юторської компанії «Імперія-Агро». На дні поля присутнім були представлені посіви кукурудзи та соняшника закордонної (KWC, Maisadour, Saatbau) та української селекції (ВНІС, Best corn). Присутні отримали вичерпну інформацію, щодо морфобіологічних …