0

XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017»

2017_06_14_3Сучасне сільське господарство потребує комплексного підходу та інноваційних рішень. Кожен спеціаліст, задіяний у даній галузі, має бути в курсі останніх подій та новинок, а також підтримувати зв’язки із колегами та однодумцями. Це можливо досягти шляхом відвідування семінарів, днів полів, виставок тощо. Так, нещодавно 7–10 червня 2017 року відбулась XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017» у місті Києві на ВДНГ. Її відвідало понад 35000 осіб, виставлялись 1200 учасників з 15 країн світу. Дійство відбувалось на площі 25000 м2. Відкрив виставку прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман, який наголосив на важливості підтримки сільського господарства державою.

Захід проводився за такими напрямами: рослинництво, засоби захисту рослин, тваринництво, кінний спорт, птахівництво, рибне господарство, устаткування для переробки насіння, сільськогосподарська техніка, лабораторне обладнання тощо.

Слід відзначити, що виробники насіння були представлені, в основному, українськими компаніями, в тому числі Національною академією аграрних наук.

Лабораторія «АГРОГЕН» взяла активну участь у виставці, ознайомилась з новинками техніки, у тому числі роботехніки, поспілкувалась з оригінаторами селекційного матеріалу рослин та тварин, розповіла про перелік послуг лабораторії та можливості співпраці із виробниками та споживачами продукції.

Сподіваємось на подальшу співпрацю та результативні зустрічі на нових заходах України та зарубіжжя!

Фотоархів

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *