0

Валерія Руденко – молодий вчений АГРОГЕН

DSC_5367Валерія Руденко – учениця 11 класу школи-інтернату «Обдарованість» виконала в лабораторії «АГРОГЕН» наукове дослідження на тему: «Перспективи використання тетраплоидной ефіопської пшениці Triticum aethiopicum Jakubz.» Під керівництвом Олени Володимирівни Твердохліб, кандидата біологічних наук, фахівця з малопоширені пшениць.

Результати дослідження Валерія представила на обласному конкурсі наукових робіт Малої академії наук (МАН) в секції «Агрономія», який відбувся 21 січня 2017 г. За друковану роботу учениця набрала 19 балів з 20, а за її захист максимальну кількість балів – 47 з 47. за цим підсумками Лера посіла перше місце за захист роботи в секції МАН «Агрономія».

Загальна кількість балів Валерії в обласному етапі МАН склало 85,5, що не дало їй можливості пройти на Всеукраїнський етап конкурсу наукових робіт.

Незважаючи на це, вважаємо, що Валерією досягнутий високий результат. В процесі виконання дослідження вона проявила себе як перспективний молодий вчений.

Колектив лабораторії «АГРОГЕН» вітає Валерію з досягнутими результатами, бажає подальших перемог і успішного вступу до ВНЗ!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *