СЕМІНАР З ПИТАНЬ ВИЯВЛЕННЯ ГМ-СОЇ НА РИНКУ УКРАЇНИ

Фото

6 липня 2018 року співробітники випробувальної лабораторії «АГРОГЕН НОВО» відвідали довгоочікуваний семінар в м. Одеса на тему: «Проблематика ГМО для українського ринку виробників сої та продуктів її переробки». Організаторами семінару були ТОВ «БіоЛабТех, ЛТД» та Асоціація «Дунайська соя». Крім організаторів спікерами семінару були професіонали своєї справи в сфері ринку сої в Україні «Bureau Veritas Україна» та «Aciter Inspection Ukraine».

Які є особливості в практиці проведення інспекції вантажу зерна на станціях та приймання транспортних засобів на елеваторах? Які є переваги лабораторних та польових методів визначення ГМО, принцип їх роботи, аналіз результатів? Ці питання не могли залишити нас осторонь й ми взяли активну участь у семінарі.

Протягом семінару були розглянуті найбільш актуальні та цікаві питання для українського виробника сої. Значний ажіотаж викликало обговорення відбору проб для достовірного аналізу, розрахунок кількості повторень із використанням спеціального калькулятора від GIPSA в межах програмного забезпечення, представлення польового методу визначення ГМО за допомогою тест-смужок та демонстрація приладу QuickScan для кількісного експрес-аналізу. Статистичні дані регіональних менеджерів та практичні запитання виробників в сфері ринку ГМ-сої створили платформу для бурхливої дискусії в стінах конференц-залу. Організатори надали інформацію про аналіз різних методів визначення ГМ-культур (експрес-тести, ізотермічна реакція, полімеразна ланцюгова реакція), порівняли їх чутливість, показали основні вимоги до кваліфікації персоналу, обладнання, місця проведення аналізу, вартості обладнання та реактивів для кожного з них.

В розпал вегетації та напередодні збирання озимих культур ці питання як ніколи актуальні. Беззаперечним лідером за чутливістю (до 0,01%) та спектром матеріалу для аналізу (листя, насіння, сировина та продукти переробки) залишається метод ПЛР, за допомогою якого лабораторія «АГРОГЕН НОВО» надає широкий спектр послуг з ідентифікації ГМ-ліній, якісного та кількісного аналізу агрокультур. Поспішайте отримати гарантований аналіз якості вашого врожаю вже сьогодні!

Перелік генів, ліній та вставок для аналізування ГМО можете знайти в нашому прайсі (посилання)

За детальною інформацією звертайтесь за телефонами: : (+38) 050-010-78-64 або (+38) 097-537-52-00.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Порядок розгляду скарг Акт рекламації