Лабораторія «АГРОГЕН НОВО» – ваш квиток у забезпечене майбутнє

лаба агрогена майбутнє

Кожного року аграрії беруть участь у так званій «лотереї», вирощуючи сільськогосподарські культури та сподіваючись на джек-пот при збиранні врожаю. Але передбачити усі можливі сценарії польового сезону не під силу навіть досвідченим агрономам. Що ж тоді робити, запитаєте ви. Збираючись у далеку подорож, ви попередньо ретельно готуєтесь: вибираєте надійного виробника та модель авто, перевіряєте технічний стан, заправляєте повний бак і вирушаєте. Так само і в сільському господарстві. Ретельна підготовка і постійний моніторинг дають свої результати. А якщо виникають якісь сумніви, на допомогу приходять діагностичні лабораторії, такі як «АГРОГЕН НОВО».

Ви продаєте насіння? Купили зерно та хочете перевірити його якість? Виробляєте посівний матеріал на первинних ланках насінництва? Хочете прискорити селекційний процес? Є загроза шкідників та пошкодження посівів хворобами? Не знаєте, яка стійкість до гербіцидів придбаного насіння? Переплутали мішки із зерном та не можете їх розрізнити? Тоді допомога діагностичної лабораторії «АГРОГЕН НОВО» – саме те, що вам потрібно, адже ми надаємо комплексні послуги у агропромисловій галузі у сфері рослинництва та ветеринарії.

Багато на що замахнулись, скажете ви  та будете праві. Так, дійсно, роботи вистачає, але у нашій професійній та мотивованій команді працюють генетики-селекціонери, фізіолог рослин, фітопатолог, ентомолог, ветеринар, які із задоволенням та готовністю до нестандартних ситуацій стануть вам у нагоді.

Отже, якщо ви цінуєте свій час та хочете попередити будь-які ризики, перевіряйте насіння та зерно, уточнюйте діагнози тварин у діагностичній лабораторії «АГРОГЕН НОВО».

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *