Конференція ХДЗВА

Конференция ХГЗВАУ стінах Державної Зооветеринарної Академії (ХДЗВА) 8 червня відбулась науково – практична конференція на тему «Сучасні методи діагностики паразитарних хвороб у дрібних домашніх та екзотичних тварин». Лекторами були практикуючі лікарі провідних ветеринарних клінік країни та наукові співробітники кафедри паразитології ХДЗВА.

Спеціалісти нашої лабораторії були раді стати частиною цієї хвилюючої події, зустріти давніх друзів, колег та знайомих, а також поспілкуватися з провідними спеціалістами харківських ветеринарних клінік і фахівцями з інших міст. Наша команда отримала велику кількість корисної і нової інформації, яка в подальшому допоможе розширити спектр у діагностиці паразитарних хвороб.

Лекції пройшли у теплій і невимушеній атмосфері. Стіни рідної академії прийняли гостей і своїх нещодавніх випускників, а відтепер кваліфікованих практикуючих фахівців, з теплом і привітністю. Висловлюємо подяку організаторам та спонсорам конференції за висвітлення цікавої і актуальної теми та за теплий прийом.

Конференция ХГЗВА

Випробувальна лабораторія «АГРОГЕН НОВО»

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Порядок розгляду скарг Акт рекламації