0

Компанія АГРОГЕН на стражі посівного матеріалу

Ось і закінчився зимовий період і разом з тим канікули агрономів. На носі посівна компанія, у деяких регіонах України вже розпочався посів ранніх зернових культур. АГРОГЕН у той же час завжди готовий перевірити Вашу сільськогосподарську продукцію, в незалежності від умов року та стадії розвитку рослини. Пропагандуючи вирощування перевіреного якісного насіннєвого матеріалу, захист авторських прав, прагнучі до фітосанітарного добробуту, збиранню врожаю на високому рівні, АГРОГЕН бере участь у семінарах, конференціях, круглих столах, де із агровиробниками обговорює особливості та актуальність діагностики рослин з метою попередження ризиків та прогнозування підсумків польового сезону.

Виникає екстрена необхідність всебічного співробітництва агрохолдингів, виробників, споживачів та діагностичних лабораторій. Так, АГРОГЕН брав участь у міжрегіональних семінарах, які проводила компанія Байєр для сільхозвиробників. Після представленої доповіді про діяльність нашої лабораторії розпочалось активне обговорення та дискусія. Особливий інтерес викликав новий експрес-аналіз гербіцидостійкості соняшника, а також скринінг відповідності сорту / гібриду та якості отриманих гібридів.

АГРОГЕН і в подальшому продовжить популяризувати впевненість у посівному та рослинному матеріалі, сприяючі примноженню Ваших доходів, процвітанню та пропаганді нашої країни.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *